My, sex a podpatky

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Daranus - 2011
ISBN: 978-80-87423-09-7

Daranus (2011) 978-80-87423-09-7 224

Inteligentní a lehce potrhlá rozvodová právnička Klára a úspěšná veterinářka s nebezpečně prořízlou pusou Anna jsou nejlepší kamarádky. Anna je chodící magnet na průšvihy a její život plný zmatků představuje dokonalý protiklad spořádané a vyrovnané Kláry žijící v poklidném a fungujícím manželství. Přesto si tyhle ženy byly souzeny. Spojují je roky skvělého přátelství, peripetie v lásce i sexu, botník plný krásných lodiček na jehlových podpatcích a také jejich dva kamarádi: něžně hysterický gay Jára a Ivana - Casanova mezi holkami, co jsou na holky.

Kniha My, sex a podpatky zachycuje zhruba dva roky jejich života, kdy se toho vážně hodně stalo. Každý z hrdinů něco hledá a každý se to pokouší najít svým vlastním, leckdy tragikomickým způsobem. Anně schází alespoň trochu "normální" chlap, Kláře dítě a alespoň trochu "normální" kamarádka, Ivana bojuje s finanční krizí a Jára se potýká s pološíleným otcem a až příliš dokonalým přítelem. Všichni se snaží urvat ze života to své, vzájemně se podporují a zachraňují. Autorky vsadily na břitký a ironický humor, lehký jazyk a spousty úsměvných příběhů. Popisují život, jaký skutečně je. Těžký a složitý, ale také neskutečně vtipný a tááák krásný! (Založil/a: jezinkaa)

#sex  #pro ženy

Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:49
Příběh je psán svižně, vtipně, opravdu jsem se bavila. Přiznám se ovšem, že knihu mám doma už delší dobu a jen jsem okolo ní s nedůvěrou kroužila. Teď vím, že to bylo zbytečné. Tato kniha vám zlepší náladu, vykouzlí úsměv na tváři a zahřeje u srdce. Takže pokud hledáte vtipné, nenáročné čtení, určitě se do knihy pusťte. Můžu jen doporučit.
Mashinca
  15. 7. 2013, 13:48
Nenáročné, příjemné a zábavné čtení. Kniha, která podle mého názoru, nenadchne ale ani nijak neurazí.
sallydvor
  14. 5. 2015, 20:35
Moc hezká odpočinková kniha. U některých pasáží jsem doslova brečela smíchy. Četla jsem i pokračování, které už je trochu vážnější.
jezinkaa
  1. 12. 2012, 10:07
Kniha, která mě nikterak neponaučila. Ovšem pro dlouhé zimní večery, příjemný způsob k pobavení.