Mrtví neznají klid

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-3008-3
Vyšlo jako e-kniha

Mladá fronta (2013) 978-80-204-3008-3 304 Vyšlo jako e-kniha.
Mladá fronta (2012) 978-80-204-2556-0 304

Před deseti roky byla popravena vražedkyně. Rosemary Thomasová brutálně zavraždila svého manžela Christophera, jeho těla nacpala do „železné panny“ a tu odeslala do Muzea německých dějin v Berlíně. V případu byla jedinou podezřelou, nicméně pochybnosti o její vině zůstaly… Na desáté výročí její popravy je naplánována smuteční slavnost pro všechny její přátele, přesně tak, jak si to Rosemary přála. Je to příležitost, jak po tolika letech odhalit skutečného vraha a objasnit všechny události, které tragédii předcházely. (Založil/a: Moreanne)

illy
  5. 2. 2013, 8:21
25 slavných autorů píše jeden příběh. Měla by to být brilantní pecka! Jenže je to jen tuctová detektivka, kterých jsou tisíce. Normálně bych dal 50%, jenže jsem se nechal zlákat a namlsat a zůstal pocit velkého zklamání. Jako když se těšíte na rande s krásnou buchtou a ve finále se ukáže že jí dole sedí kohout na vejcích.