Originální název: Dying Inside

Laser-books - 2009
ISBN: 978-80-7193-276-5

Laser-books (2009) 978-80-7193-276-5 240
Laser (1994) 80-85601-90-7 255

David Selig se narodil se schopností hledět do lidské mysli a srdce, odhalit pravdy ukryté v nejtajnějším koutku duše. S bezohlednou nenuceností využívá tento talent pro vlastní potěšení. A pak, jednoho dne, jeho síla začne umírat…

Román, všeobecně uznávaný jako mistrovské dílo, je živý, uchvatný portrét člověka, jenž mrhal pozoruhodným darem supermana, který se musí naučit být obyčejným člověkem. (Založil/a: jamalka)

jehlaspichlas
  11. 1. 2012, 12:11
Mít možnost číst cizí myšlenky? Nechtěl bych. Myslím, že by se všeho mělo užívat s mírou,
ačkoliv je to někdy problém...
HELLBOY-DB
  1. 4. 2013, 19:34
Dojem z této knihy co se příběhu a jeho čtivosti týče, mám kladný, je ale škoda že ten potenciál, co se v čtení myšlenek skrývá, zde autor nedokázal plně využít. Kdyby se s tématem ještě trochu pohrál, mohlo to být excelentní. ===80%
Galeana
  9. 10. 2013, 23:59
Úžasně napsaná kniha. Pro mě ji ovšem kazil hlavní hrdina, který mi byl silně nesympatický a hlavně proto nedokážu dát vyšší hodnocení.