Drogy lidského těla

Drogy lidského těla Originální název: Körpereigene Drogen

Portál - 2012
ISBN: 978-80-262-0159-5

Portál (2012) 978-80-262-0159-5 216

Mnozí lidé si navykli používat k ovlivnění své výkonnosti či svého prožívání psychofarmaka. Málokdo si je však vědom toho, že lidské tělo produkuje vlastní substance, které působí jako antidepresiva, anxiolytika, stimulanty, tišicí prostředky apod. Autor popisuje názorně biochemické pochody v lidském těle a účinek "drog", které naše tělo produkuje. Nabízí zároveň čtenáři řadu podnětů, jak tyto látky vlastní našemu tělu zdravým způsobem aktivovat a využít - bez jakýchkoli vedlejších účinků. Knihu využijí lékaři, psychologové, psychoterapeuti, čtenáři se zájmem o sebepoznání a práci na sobě.
Josef Zehentbauer je lékař a psychoterapeuti, žije a působí v Mnichově. Autor několika knižních titulů k tématu užívání psychofarmak a drog. (Založil/a: Moreanne)

Josef Zehentbauer Josef Zehentbauer
*??.??.1945

Kebab Bursa
  1. 3. 2013, 16:03
Taková směsice odborností, školní látky a dohadů. Trochu zklamalo - ani kočka, ani pes. Statisíce zvířat, na kterých se dělaly pokusy se syntetickými hormony, to mi zavání batikou.