Magnólie a démon

Magnólie a démon Originální název: Magnólie a démon

Mytago - 2012
ISBN: 978-80-905043-8-7

Mytago (2012) 978-80-905043-8-7 352

Nekromantka, či telepatka? Od všeho něco, plus sex-appeal a vražedný instinkt kobry královské, to je Magnólie. Díky svým psychickým schopnostem a jazyku ostrému jako břitva se zatím dostala z každé šlamastiky. Nyní však narazila na tvrdší protivníky, než je ona, – na zombie. Vítejte ve světě, kde magie je běžnou součástí života, vaše myšlenky jsou zboží jako každé jiné a smrt není zdaleka to nejhorší, co vás může potkat! (Založil/a: Moreanne)

mikael
  6. 5. 2014, 20:57
Příběh o Magnólii je velmi pěkný a velmi dobře se tato kniha čte. Magnólie je prostě rebel řešící věci si po svém.
Čtení této knihy mi dalo sice zabrat, jelikož dle mého názoru autorka ještě nemá úplně vypilovaný styl, ale všechno chce svůj čas.
Každopádně knihu doporučuji a těším se na další kousek! :-)
marmeli
  19. 8. 2016, 13:55
V české fantastice mi chyběla hrdinka, jakou je Magnólie. Energická, paličatá, s prořízlou pusou a ještě k tomu chytrá i vtipná. Při čtení jejích příběhů se vždy bavím a první román s ní nebyl výjimkou. Hanina Veselá zde ukazuje, že psát umí. A není to vůbec nic nudného, jedná se o akční jízdu :-) Mohu vřele doporučit.
Valenis
  14. 8. 2016, 15:10
Magnólie a démon je zajímavý příběh, který se lehce čte. Když jsem se dozvěděla, že se odehrává ve světě Asterionu, trochu jsem se bála, že to bude na překážku, protože ho vůbec neznám. Ale vůbec to tak nebylo. Kdybych si nepřečetla, že se román v Asterionu odehrává, brala bych ho jako každý jiný fantasy román. Pokud je to potřeba, zákonitosti světa autorka vždy vysvětlí, takže se nemusíte bát, že nebudete něčemu rozumět. Líbilo se mi, jak Hanina Veselá zpracovala nekromantickou část příběhu.