Cesta vášně

Cesta vášně
Originální název: Wild Nights: Conversations with Mykonos about Passionate Love, Extraordinary Sex, and How to Open to God
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Synergie - 2012
ISBN: 978-80-7370-063-8

Synergie (2012) 978-80-7370-063-8 180

Robert, hlavní postava tohoto románu, veterán z Vietnamu, je charismatickým učitelem. Své nekonvenční a provokativní učení o vášnivé lásce, sexu a otevírání srdce nepředává na posvátných místech či prostorách, ale po hospodách, barech a na divokých večírcích. V určité fázi života se můžeme dostat do bodu, kdy přes veškerou snahu jen přešlapujeme na místě a k tomu, abychom se posunuli dopředu, potřebujeme pomoc duchovního učitele. Robert takovým učitelem je. S brutální otevřeností mluví ke všem, kdo mají odvahu slyšet, o cestě k Bohu prostřednictvím lásky a sexu. Cesta vášně nám nabízí možnost sledovat postupné zrání žáka pod vedením pozoruhodného mistra a získat inspiraci pro naši vlastní cestu. Autor je znám jako tvůrce bestselleru Cesta pravého muže. (Založil/a: swed)

properjoey
  1. 9. 2013, 17:17
Buď jsem to nepochopila, nebo jsem to nepochopila:-) Jeden velikej divokej mejdan, "žák" poslušný jako pejsek a k tomu "prvotřídní" mluva. "Tak na Velkýho!"