Anna a její sešit

Poprvé vydáno celosvětově: 1986

Karmelitánské nakladatelství - 2001
ISBN: 80-7192-589-6

Karmelitánské nakladatelství (2001) 80-7192-589-6 74

Annin příběh s nadčasovými pravdami žije v myslích a srdcích bezpočtu čtenářů. Tentokrát můžeme nahlédnout do několika jako poklad uchovávaných úryvků jejího písemného projevu. (Založil/a: vladislaus)

Fynn Fynn
*26.04.1919 - †03.07.1999

PiGiFr
  4. 4. 2014, 13:27
Já moc ráda do kostela nechoďim a nechoďim poňevač si mislim že pan Bůh v kostele neni a dyby sem byla Bůh tak by sem tam nechoďila. Lidi v kostele sou natom špatňe poňevač spívaj špatný písně a špatňe se modlej a ďelaj s pana Boha velkího postracha coš on neňi poňěvač neňi velkej postrach poňevač je s nim švanda a má rát a je laskavej a silnej. Dyš se poďiváš na Fina je to jako ďívat se na pana Boha jenže Fin je jako mrňavej Pámbu kdešto pan Bůh je stokrát vječí takže čili múžete říct jak je pan Bůh prýma.

Úryvek z Annina sešitu.
Název knihy vytihuje vše. Kdo tedy ještě Annu neznáte, přečtěte si předešlé knihy - Pane Bůh tady Anna nebo Anna a Černý jezdec.