Kniha hrůzy

Originální název: A Book of Horrors

Laser-books - 2012
ISBN: 978-80-7193-361-8

Laser-books (2012) 978-80-7193-361-8 360

Nezhasínejte světla… a pokud budete mít dost odvahy, otevřte tyto stránky a odhalte mrazivé lahůdky, které vás očekávají na stránkách Knihy hrůzy. Stephen Jones, nejuznávanější současný britský editor v hororovém žánru, shromáždil díla mistrů hrůzostrašné literatury v antologii klasických krváků a moderní morbidnosti. Na těchto stránkách na vás čekají ti nejúspěšnější a nejzajímavější autoři současného hororu a temné fantastiky s výběrem povídek, jež staví na odiv bohatou rozmanitost našeho oblíbeného žánru, od klasického pulpového stylu přes současnější psychologické pojetí až k nejaktuálnějším trendům makabrozity, a při jejichž čtení se budete úzkostně dívat přes rameno, do skříní nebo pod postel. Kniha hrůzy je antologie dosud nikdy nevydaných povídek a novel autorů rozkrývajících tajemství Temné strany, mezi nimiž najdete Stephena Kinga, Johna Ajvide Lindqvista, Ramseyho Campbella, Michaela Marshalla Smithe, Elizabeth Handovou, Caitlin R. Kiernanovou, Richarda Christiana Mathesona, Lisu Tuttleovou a další. (Založil/a: Snicketka)

Stephen Jones Stephen Jones

bronn
  27. 6. 2014, 18:52
Velice zajímavá sbírka povídek, kromě povídky Alice pod igelitem, kterou jsem nepochopil, mě všechny zaujali. Každá měla jinou atmosféru a některé mi dokázali způsobit jemné mrazení v zádech. Moji favoriti jsou Zubatí duchové a Všechno špatně, u které jsem celou dobu čekal kdy mi zazvoní telefon.