Silnice kolem kousku světa

Silnice kolem kousku světa Originální název: Silnice kolem kousku světa

Wolf Publishing - 2006
ISBN: 8023976362

Wolf Publishing (2006) 8023976362 204

Zkuste si teď usilovně zavzpomínat. Učili jste se v zeměpise o jedné malé zemičce jménem Namzul, hospodářsky a strategicky úplně bezvýznamné, která nabízí jeden jediný vývozní artikl? O ministátečku, kde normálně žijí rusalky, vlkodlaci a bludičky a kde nejspíš i upíři mají volební právo - dokud se ovšem nedostaví král... Jestli si na nic takového nepamatujete, tak to asi dopadlo špatně, ale co, to zjistíte až na konci... Ten kousek Země, který kdysi přelétl kus vesmíru a usadil se na vzdálené cizí planetě, nikdo z nás nikdy neviděl, ale nejspíš jsme o něm slyšeli, protože tady chybí. Zdá se, že ho na té cestě nepoháněly žádné reaktory ani antihmota, ale stará dobrá magie. A zdá se, že stará dobrá magie v nové vlasti drží pevně v rukou veškeré stroje, dokonce i počítače... Nebo je to jen pověra? Kdo ví... (Založil/a: jamalka)

Slarque
  15. 6. 2014, 12:58
Dvě fantasy novely od mé oblíbené domácí autorky nemají vzájemně nic společného. V anotaci nahoře chybí název druhé z nich, který zní Nevyvolený.
shebi
  29. 8. 2013, 12:16
Na cestu autobusem do školy se to určitě hodí, jinak to přečtete okamžitě. Těžkej průměr, kterej nenadchne, ale ani neurazí. Na doporučení to není, ale pokud se k tomu dostanete, tak si to prostě přečtěte :)