Příště

Originální název: La prochaine fois

Albatros - 2006
ISBN: 80-00-01650-8

Albatros (2006) 80-00-01650-8 230

Hlavní hrdina Jonathan se ocitá v nezáviděníhodném milostném trojúhelníku a zároveň odhaluje tajemství záhadného obrazu ruského malíře z konce 19. století. Na plátně totiž něco schází, a naopak rentgenové snímky odhalí, že je v něm i něco navíc. Dějem se míhá postava bělovlasé ženy, která se zabývá výzkumem paranormálních jevů, Jonathan cestuje mezi Florencií, Paříží a Londýnem kvůli expertizám a stále častěji se v podivných závratích dostává do minulosti. Ve chvíli, kdy děj spěje ke zdánlivému šťastnému rozuzlení, Jonathan odhalí tajemství obrazu a zároveň i tragédii a lásku, která přežila celé věky. Jeden z nejlepších romantických thrillerů současnosti. (Založil/a: Jasmína)

Marc Levy Marc Levy
*16.10.1961

23.44
  24. 12. 2011, 14:35
Pěkné, čtivé, zajímavé. Myšlenky hluboké, nutí k přemýšlení, ale dá se to přečíst bez nutnosti silné koncentrace.
jane.n
  24. 1. 2015, 11:55
Skvělé... Když jsem dočítala, přítel se na mě podíval a zeptal se: ,,Bylo to dojemné?" Ano, tak trochu...Zajímavé myšlenky, dobře napsané.