Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska a Ukrajiny

Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska a Ukrajiny Originální název: Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

UNIMEX - 2012
ISBN: 978-80-905272-0-1

UNIMEX (2012) 978-80-905272-0-1 220

Fotbalový deník Jaromíra Bosáka zavede čtenáře do Polska a na Ukrajinu na fotbalové EURO. Den po dni provází populární fotbalový komentátor šampionátem, nerozebírá jen zápasy a hru jednotlivých týmů, ale líčí také zákulisní události, historky, občas svéráznou organizaci ukrajinské části mistrovství i slovní výměnu, kterou v průběhu turnaje vedl s Hradní kanceláří. Čtení je to plné informací a zároveň zábavné, jak je v případě tohoto autora zvykem. (Založil/a: ladis1010)

ondrej_plevak
  2. 6. 2013, 0:08
Jedno se Bosákovi musí nechat, jeho slovní zásoba je vskutku obdivuhodná. Vím, že šlo o deník, ale na můj vkus velmi málo psal o fotbale, většina knihy je zaplněna popisem architektury a dějin polských a ukrajinských měst. Některé příhody opravdu bizarní, ale prostě mi chybělo víc fotbalových statistik a zážitků.