Heatová a hra s ohněm

Heatová a hra s ohněm

Zoner press - 2012
ISBN: 978-80-7413-225-4

Zoner press (2012) 978-80-7413-225-4 304

Richard Castle, autor známý z oblíbeného seriálu Castle na zabití (v originále Castle), přichází s dalším detektivním příběhem.

Nikki Heatová, detektiv newyorského oddělení vražd, čelí možná nejtěžšímu případu své dosavadní kariéry. Nejenže na ni čeká vyšetřování, které míří až k těm nejvlivnějším lidem v New Yorku, do cesty se jí také začnou plést její nadřízení, včetně jejího učitele a přítele kapitána Montrose. Kariérní problémy se však rychle přesunou na druhou kolej, když někdo začne usilovat o život samotné Heatové. (Založil/a: al-ma)

Pajky
  17. 11. 2013, 12:36
Poté co jsem začal sledovat seriál a hodně mě bavil, tak jsem neodolal a koupil si i všechny (zatím 3) v ČR dostupné knihy od Richarda Castla. Z nějakého důvodu se mi podařilo přeskočit posloupnost a tak jsem jako druhou přečetl tuhle. To ale nevadí a příběh mě bavil snad ještě víc než ten úvodní. Hurá na zbývající díl