Horká noc

Horká noc Originální název: Zapped

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-488-5

BB art (2009) 978-80-7381-488-5 204

Jedné horké letní noci se New York ponořil po výpadku elektřiny do tmy. Uprostřed chaosu se Jack a Regan Reillyovi podílejí na řešení tří případů. Z kolegyně Reganiny kamarádky na školení Kim se vyklube nebezpečná podivínka, jejíž řádění je potřeba zarazit, než dojde k tragédii. Z galerie v SoHo zmizí těsně před otevřením zajímavé skleněné plastiky. Regan po návratu z prodlouženého víkendu někdo zavře na terase nového bytu, který koupili od souseda, aby rozšířili původní Jackův loft. Lidé se seznamují nejen díky tomu, že se bez elektřiny nedostanou do hotelových pokojů ve vyšších patrech, že bez klimatizace je lépe trávit večer venku, důvodem je i ochota pomoct jiným. (Založil/a: skjaninka)

Ra-Amon
  6. 9. 2013, 16:04
Do třetice jsem se dal do čtení románu od Carol a opět " velmi kriminální " zápletka. Ani do třetice mi tento příběh nijak nenapnul a hodnotím tak polovinou. Byť téma New York bez elektrického proudu není špatné a celkem zajímavě vylíčené. Dobré jako oddychová četba.