Zázračná síla medu

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1932-4

Ikar (2012) 978-80-249-1932-4 344

Objevte léčivou sílu včelího medu, který velebili jako přírodní „nektar bohů“ už Egypťané před 5000 let. Konzumace medu může snížit riziko vzniku civilizačních onemocnění, redukuje množství tělesného tuku a prodlužuje život. Med obsahuje velké množství antioxidantů, minerálních látek a vitaminů – jedna lžička medu má jen 21 kalorií. Kniha vás seznámí se 30 léčivými druhy medu. Vysvětlí, jak med zařadit do jídelníčku pro zdravé srdce pomocí řady receptů. Přináší bezpočet možností použití medu při domácí léčbě a dozvíte se také o kosmetických medových kúrách, které používala už královna Kleopatra. (Založil/a: Moreanne)

moonchild
  14. 10. 2013, 17:35
V knize naleznete informace o různých druzích medu,řadu receptů na chutná jídla,tipy na použití medu při domácí léčbě a také kosmetickou kúru.
Warcoprix
  4. 8. 2015, 22:11
Kniha plná nadšení z medu po všech stránkách. Už dlouho jsem nečetl knihu tolik pozitivní a tolik motivující k nákupu zázračné substance, jíž je včelí med. A to jsem sám včelař :-)
V knize je krom přehledu o medech i spousta rad k jeho využití.