Vraťte mi mou dceru

Vraťte mi mou dceru

Podtitul: Příběh, který se skutečně stal

Originální název: Rendez-moi ma fille!

Víkend - 2012
ISBN: 978-80-7222-863-8

Víkend (2012) 978-80-7222-863-8 256

Během prázdninového výletu do Londýna se osmnáctiletá Candice zamiluje do Saddama, prince, příslušníka královské rodiny. Mezi dvěma mladými lidmi, které by vše, kultura i náboženství, mělo oddělit, se zrodí vášnivý cit. O tři roky později, v roce 2001, se jim narodí dcera Haya. Bohužel pro Candice, její okouzlující princ brzy odhalí svou další tvář. Zaslepena láskou, již k němu stále cítí, se jím nechá ovládat a zakouší nejrůznější formy násilí. Nakonec jí dceru brutálně odejme a uvězní ji v královském paláci.
Královská rodina se odmítá princezny Hayi vzdát. Candice je křivě obviněna a hrozí ji nejvyšší trest, trest smrti. Proto, ačkoliv byla odhodlána svoji dceru neopustit, ji musí nechat v paláci a vrátit se do Francie sama. Neúnavně bojuje, aby získala svou dceru zpět, a mohla tak své dítě po třech letech znovu sevřít v náručí…

Malá Haya svou matku však už nikdy nespatří. 20. srpna 2012 Candice Cohen-Ahnine za velmi podivných a nejasných okolností zemřela. (Založil/a: Moreanne)

Candice Cohen-Ahnine Candice Cohen-Ahnine
*1977 - †16.08.2012