Krajka

Krajka Originální název: Laced

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-317-8

BB art (2008) 978-80-7381-317-8 235

Regan Reillyová, soukromý detektiv, a Jack Reilly, velitel policejní jednotky, se právě vzali a vyrazili na svatební cestu. Hrad Hennesssy je romantické místo v západním Irsku, kde by se dalo na chvíli zapomenout na svět zločinu, s nímž se jinak potýkají každý den. Když se jdou první odpoledne proběhnout, zastaví se na starém hřbitově. První náhrobek, na který jim padne pohled, nese jméno Reillyová. May Reillyová, která zemřela v roce 1822, krajkářka, která vyrobila nádherný ubrus pro hradní slavnost, ale nedostala zaplaceno. Podle legendy od té doby na hradě straší. Regan a Jack ale práci neuniknou ani na svatební cestě. (Založil/a: skjaninka)

Honey0105
  14. 9. 2010, 21:16
Dostala jsem chuť koupit si nějakou knihu a tak jsem vyrazila do knihkupectví a prohlížela si sortiment. Tahle kniha se mi zalíbila díky ornamentům na obalu. Přečetla jsem si o čem to má být a řekla jsem si, že by to nebylo špatné, ale hlavě se mi líbil ten krajkový vzor na knize a tak jsem si jí musela koupit a bylo mi jedno o čem příběh nakonec bude. Po přečtení, ale mohu říct, že knížka byla moc fajn. Dobře se mi četlo, jen konec bych tak neurychlovala a být autorkou, tak bych ho trochů víc rozepsala, protože by to měla větší gráády.