Talismanky 1. Královnin náramek

Slovart - 2012
ISBN: 978-80-7391-690-9

Slovart (2012) 978-80-7391-690-9 72

Kniha první

V království Karismy se ztratilo třináct vzácných, kouzelných stříbrných talismanů. Sezamka Dobrá je spolu s ostatními talismankami určitě najde. Talismankou můžeš být i ty! Přidej se k Sezamce, která začíná svou cestu po okouzlujícím království Karismy. Potká se tu s přátelskými tunganory, Fíkem a Hoplou, projde labyrintem v zahradách paláce královny Talismíny a stane též tváří v tvář obávaným šmitralům. V každém ze třinácti dílů Talismanek se dostaneš nejen do zázračného světa Karismy, ale najdeš v něm pokaždé jeden stříbrný talisman, který čeká jen na tebe. (Založil/a: al-ma)

Veronika Tesařová
  3. 9. 2013, 20:16
IDEÁLNÍ DÁREK PRO RODIČE DĚTEM. Do této série knih se moje dcera okamžitě zamilovala. A musím říct, že i mne velmi mile překvapila. Je to napsané chytře, čtivě, se smyslem pro humor a hlavně: na pozadí napínavého a dobrodružného příběhu s pohádkovými prvky se tu promítají základní etické principy, takže děj je nejen zábavný, ale také nenásilně výchovný. Knihu bych doporučila dětem, zejména dívkám, ve věku 7-13 let.