Zvířata zrcadla lidí

Zvířata zrcadla lidí Originální název: Wenn Tiere ihre Menschen spiegeln: Wie Haustiere unsere Probleme übernehmen
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Metafora - 2012
ISBN: 978-80-7359-261-5

Metafora (2012) 978-80-7359-261-5 136

Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířat nejsou jenom tak náhodné? Signalizují totiž problémy, často zakořeněné hluboko v minulosti, se kterými se potýkáme my sami. Autoři téhle nanejvýš neobvyklé knihy - oba vystudovaní veterináři - jsou přesvědčení, že zaměříme-li se na to, co nám naši zvířecí přátelé svými symptomy sdělují, dokážeme jim mnohem lépe pomoci k uzdravení. A to tím, že uzdravíme sami sebe!
Objevili úplně novou metodu "společné léčby" a dnes se dokážou niterně spojit s bytostnou podstatou nejen svých čtyřnohých, ale i dvounohých pacientů. Nalezli klíč k poznání tajuplných energetických souvislostí mezi člověkem a zvířetem. Je to další převratný milník na cestě k poznání říše zvířat a jejich osudových svazků se světem lidí! (Založil/a: Moreanne)