Hedvika

Hedvika

Deus - 2012
ISBN: 978-80-87408-21-6

Deus (2012) 978-80-87408-21-6 336

Třiašedesátiletá hrdinka Hedvika se pár měsíců po smrti svého manžela Vladimíra dozvídá tajemství, které její muž skrýval celý život nejen před ní, ale i před celou rodinou a přáteli. Po vyřízení dědictví přestává truchlit a její poklidný život se díky radikálním změnám mění ve velké dobrodružství. Po půl století se vrací zpět do svého rodiště, na Pomezní Boudy, kde se setkává s dávným přítelem z dětství Alfrédem… (Založil/a: alča87)

Hana Rebeka Šiander Hana Rebeka Šiander
*1979

Evelýny
  18. 5. 2014, 22:53
Průměrný příběh, někdy se mi zdál trochu vzdálený od reality. Hrdinka se ve své těžké chvíli, kdy ztratí všechny iluze o svém rádoby šťastném manželství a necítí oporu a porozumění svých dětí, vrací ke svým kořenům, na které si však celých 43 let nevzpomněla a světe div se, najde tam největší lásku a štěstí svého života. Je pravda, že takového manžela Vladimíra bych rozdejchávala dlouho.