Amy má dcera

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Millennium Publishing - 2012
ISBN: 978-80-86201-85-6

Millennium Publishing (2012) 978-80-86201-85-6 320

Šokující výpověď o cestě k předčasné smrti jedné z nejtalentovanějších zpěvaček současnosti.

Amy Winehouse zemřela ve svém londýnském bytě dne 23. července 2011 - bylo jí pouhých 27 let. Mitch, Amyin otec, napsal knižní bestseller, kde bez obalu vypovídá o jejím dětství, hudebních úspěších, ale především o problémech, které jí v její krátké profesionální dráze provázely: alkohol a tvrdé drogy. (Založil/a: jengibre)

nataliethomp
  9. 12. 2015, 8:52
Je zajímavé pozorovat život jedné z nejpřínosnějších a nejlepších zpěvaček minulého desetiletí. Autor, tedy otec Amy, nás zde seznamuje s věcmi a informacemi, které byly bulvárem různě překrouceny a nyní se vysvětlují. Kniha podává jasný důkaz o tom, že Amy nebyla naivní, ale jen citlivá normální holka, která zkrátka nevěděla, jak ze svých problémů ven. Bohužel je začala řešit tak, jak neměla a bohužel na to doplatila. Existuje několik verzí toho, jak Amy žila, co dělala, s kým chodila a proč pila a brala drogy, ale já jednoznačně věřím verzi jejího otce, jelikož je to ta nejbližší osoba, která se kolem Amy pohybovala, a to již od dětství. Doporučuji přečíst.