Co nám tělo říká

Co nám tělo říká

Podtitul: aneb po stopách nemocí

Nezjištěno / Jiné - 2007
ISBN: 978-80-902322-7-3

Nezjištěno / Jiné (2007) 978-80-902322-7-3 448
Finidr

Kniha předkládá duchovní (s jednáním související) příčiny různých onemocnění. Oproti 1. vydání má více než dvojnásobek stran. Nejvíce rozšířeny oproti 1. vydání jsou kapitoly: Nervový systém, Opěrný a pohybový aparát, Endokrinní systém a Pohlavní orgány, prsa. (Založil/a: Pištěk)

cisty
  27. 10. 2013, 21:31
Kniha pojednává o duchovních příčinách nemocí. Trpíte cukrovkou? Máte problémy s páteří? Přepadla vás chřipka? Nebo jste onemocněli rakovinou? V knize najdete odpověď na vaše otázky, kde se nemoc vzala. Žádná nemoc není bez příčiny. Kniha přiměje čtenáře k zamyšlení nad vlastním životem a nad přístupem k sobě samému i blízkým.
Matata123
  15. 8. 2016, 22:52
V knize listuji pokaždé, když mám nějaký problém. A zatím jsem vždycky našla příčinu té nemoci a potom se jí skoro mávnutím kouzelného proutku zbavila. :)
Úžasná kniha!
Doporučuji všem - hlavně těm, kteří trpí dlouhodobými problémy, ale i těm, u nichž se často opakuje jedna nemoc.
MarieB
  26. 1. 2016, 12:15
Pohled na nemoc z té "duchovní" stránky je zajímavý. Knihu mám v knihovně po ruce a když někoho něco trápí, ale hlavně mně, tak se do ní mrknu. Občas je to jen pousmání nad pravdou, občas se zvedne jen obočí a v duchu si člověk řekne, že to je přesně tak a musí s tím něco udělat. Řekla bych, že kniha není jen jak pochopit nemoc z té duchovní stránky, ale může být nástrojem k pochopení jednání jak svého tak i druhých.
Pokud člověka něco sužuje, byť jen banalita, tento pohled na bolístku doporučuji ;-).