Život, net a seznamka aneb Deníček...

Život, net a seznamka aneb Deníček... Originální název: Život, net a seznamka aneb Deníček...
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-2072-6

Ikar (2012) 978-80-249-2072-6 304

Svět internetových seznamek. Kolik toho jsou o sobě lidé schopni prozradit? A kolik z toho je pravda? Schůzky, které neproběhly, setkání, jež se odehrála úplně jinak, než si kdo dovedl představit, rande, na než se nezapomíná, i když bychom možná chtěli... A přesto je dobře, že byly. S humorem, byť místy notně hořkým, psaný autentický deník muže, který se na počátku milénia vydal hledat ženu svých snů na nejistou půdu internetu. (Založil/a: Moreanne)

chrispe
  29. 7. 2013, 20:11
Dostala jsem se ke kapitole Rozvod, zaklapla a končím. Pro mě ztráta času a bohužel i peněz. Příběh naivního pitomce (omlouvám se pane Procházka, ale doopravdy to na mě tak působí) mě opravdu za srdce nevzal a navíc ten styl vyprávění... u každého dalšího obratu "co se ... nazývá" se mi ježily chlupy na těle (a že jich tam je! - Obratů! samozřejmě :-D) a všechny ty zdrobněliny. Toto zkrátka není kniha pro mě.
gogo26
  20. 6. 2013, 13:03
To je tak krásně oddechová knížka, že je mně až líto, že už to skončilo. Pokud bude druhý díl, určitě zakoupím :-)
Radim Kapavík
  13. 11. 2016, 9:35
Pokud se jedná skutečně o knihu psanou na základě skutečných událostí, je to velice silný příběh. Na jednu stranu se mi nechce věřit, že by sebou někdo skutečně mohl nechat takto mávat a zneužívat se, na druhou stranu autor z toho celého vychází natolik jako naivní idiot, že nevěřím, že si to vymyslel. Forma psaní mi rovněž nesedí, ale jelikož se jedná o přetisk původních příspěvků z blogu, chápu ji. Moje celkové pocity z knihy jsou tedy nakonec rozporuplné, zpočátku mě to velmi oslovilo, ale ke konci už jsem měl neodbytný pocit, že to je fakt moc...