Kdo se směje naposled

Kdo se směje naposled

Podtitul: nová filosofie prožitků blízkosti smrti, duchovních zjevení a dalších paranormálních jevů

Originální název: The last laugh

Autor několika knih o prožitcích blízkosti smrti polemizuje se třemi skupinami lidí, kteří interpretují jeho dílo. S parapsychology, kteří berou prožitky těchto lidí jako nezpochybnitelný fakt, se skeptiky, kteří vše uvádějí do roviny podvodu a s fundamentalisty, kteří věří, že tyto prožitky jsou dílem ďábla a při své argumentaci sahají k bibli. Autor sám vyzývá k zodpovědnému vědeckému výzkumu a ne k senzacechtivému znevažování. (Založil/a: AnnaDolezalova)

marcellia
  31. 3. 2013, 0:09
Od tohoto autora jsem četla jen Život po životě,a moc se mi to líbilo.O to větší zklamání jsem zažila u Kdo se směje naposled,v podstatě si trochu i protiřečí,je tam spoustu nudných blábolů,je to nezáživné a nezajímavé,knížku jsem asi po 30-ti stránkách odložila,páč bych jinak u toho usnula. Je to spíše pro "alternativně smýšlející intelektuály",kteří mají hooodně času se nad tím zamýšlet...