Poselství tvé duše

Poselství tvé duše

Noxi - 2012

Noxi (2012) 200

Negativní pocity jako vina, zlost, pochybnosti či zklamání zanechávají stopy v naší duši. Čím déle jsme těmto vlivům vystaveni, tím trvalejší jsou následky.
A výsledek – mentální překyselení!
Kurt Tepperwein, známý léčitel se speciálním zaměřením na oblast příčin fyzických a psychických nemocí, vytvořil účinnou detoxikační metodu, s níž můžeme svou duši opět uzdravit. Pomocí snadno použitelného programu v této knize objasňuje:
- Jaké jsou příčiny mentálního překyselení?
- Jak se oprostit od negativních vzorců?
- Čím lze podpořit psychohygienu?

V Osobním kontrolním seznamu na závěr uvádí cvičení pro individuální sebeanalýzu. (Založil/a: AnnaDolezalova)

Morsie
  24. 5. 2013, 10:25
Tuhle knihu, společně ještě s Pryč s kyselostí! jsem dostala od své maminky. No nejspíš si myslí, že jsem moc kyselá... no a možná má pravdu. Každopádně tím chci říct, že ty knihy mají smysl. Má velký smysl řídit se jejich filozofií, naučit se ji používat a hlavně v ní věřit. Nějakou dobu už to praktikuju a musím uznat, že je mi líp. A co víc, líp se mi daří i v práci :)