Ta, která tančí s draky

Ta, která tančí s draky

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-7413-070-0

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-7413-070-0 276

Kouzelný fantasy příběh o mladé tvrdohlavé zaříkávačce draků a malém neohrabaném gnómovi, kteří odhalí spiknutí ohrožující celé království a všechny draky a stanou se nerozlučnými přáteli. Mladá hraběcí dcera Quenelda odmalička sdílí magické pouto s draky. Umí s nimi komunikovat a jejím přáním je létat na jenom z nich a bojovat po boku svého otce, vrchního velitele Tajné dračí služby, v kruté válce proti hobgoblinům.

Vydal: ZONER Software, a.s. (Založil/a: al-ma)

miama
  13. 10. 2016, 11:19
Ta, která tančí s draky se mi velmi líbila. Již v druhé kapitole jsem nedutala napětím a očekáváním. Knihu jsem opravdu shltla jedním dechem a nemohu se dočkat pokračování příběhu.
Irita
  26. 9. 2015, 14:40
Perfekt! Postavy jako Quenelda vážně zaujmou, draci mají originální jména (např. Dva hlty, a je po tobě), a jednotlivé pasáže jsou opravdu zajímavé, ale jsou tam i takoví grázlové jako Queneldin bratr Darcy, ale ti příběhu jen dodávají na čtivosti a zajímavosti