Iron Maiden ve studiu

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Volvox Globator - 2012
ISBN: 978-80-7207-858-5

Volvox Globator (2012) 978-80-7207-858-5 193

Tato kniha vás vezme do studia s kapelou, která i přes třicet let trvající kariéru nejeví žádné známky stárnutí. Iron Maiden nahráli patnáct studiových alb, z nichž mnohá změnila svět heavy metalu. Jejich pečlivému rozboru a okolnostem vzniku se Jake Brown věnuje. Ten je zkušeným autorem, který se specializuje na tvrdý rock, napsal však i knihu o Tomu Waitsovi. (Založil/a: Elmoro)

#hudba

Hledající
  3. 11. 2013, 18:07
Iron Maiden jsou pro mě skupina, na které jsem vyrostl, a která mě i po 40. roce na krku stále "bere", takže další kniha o nich, resp. bližších informacích "proč a o čem ty písně jsou" byla jasnou volbou, přinejmenším jako doplněk k vynikající "Iron Maiden - Run to the Hills". Očekávání bylo veliké a nároky na zpracování ještě větší... jenže tolik překlepů a gramatických chyb jako tady jsem ještě v knize neviděl, takže dost velká naštvanost na korektora, přestože obsah většinou splnil mé očekávání (ale jen jako doplněk k výše uvedené publikaci).