Upír, můj pán

Upír, můj pán
Originální název: My Lord Vampire

Levné knihy KMa - 2012

Levné knihy KMa (2012) 240

Tři upíři musí ochránit svou rasu... a čelit touhám smrtelníků! První kniha ze série "Samotáři z rodu nesmrtelných" nás seznámí s jedním z nich. Je tomu několik staletí, co Gideon Ravel naposledy zavítal mezi lidi. Nyní musí proniknout do vysokých kruhů londýnské smetánky, aby získal důvěru jediné ženy. Simone, lady Gilbertová, vlastní amulet nepředstavitelné sily, aniž by věděla o nebezpečí, jaké jí proto hrozí. Gideon se, ještě než jí poznal dozvěděl o jejím šarmu a intelektu, ale nečekal, že by pro něj mohla být přitažlivá. Teď musí bojovat nejen s nepřáteli, ale především s vlastní touhou... (Založil/a: monca.fl)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:10
Odpočinková kniha. Rozhodně si stojím za tou dobou, do které je příběh zasazený, protože to vzbuzuje určitý stupeň vznešenosti.
Nikolka001
  19. 6. 2013, 21:16
Velice čtivá,odpočinková,skvělá kniha.Kniha se četla jednoduše.Příběh byl velice zajímavý. :) Kniha mě vůbec nezklamala a už se těším na další díly.. !! :)))
KnihomolkaMary
  4. 7. 2016, 23:13
Souhlasím naprosto s ostatními, oddechová a poutavá kniha! Velice mi vyhovovala doba, ve které se příběh odehrával! Jednoduše půvabná a čte se sama.