Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Vědecké poznání duše

27%
1 6
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Vědecké poznání duše Originální název: The Sience of Self-Realization

Nejnovější vydání:
The Bhaktivedanta Book Trust - 1995
ISBN: 978-80-87336-07-6
Počet stránek: 317
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 5x v přečtených
v knihovně 15x v knihovně
k přečtení 3x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
The Bhaktivedanta Book Trust (1995) 978-80-87336-07-6 317

V této knize naleznete vědu nepodléhající času, kterou velcí duchovní učitelé vykládali po celá tisíciletí. Vědecké poznání duše odhaluje tajemství vnitřního já, přírody, vesmíru a Nejvyššího Já uvnitř i vně.
Nejuznávanější světový učitel vědy o seberealizaci hovoří o meditaci, józe v moderním věku, osvobození od zákona karmy a mnohém dalším.
Ve všech rozhovorech, přednáškách, esejích a dopisech zařazených do této jedinečné knihy promlouvá Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda s udivující jasností a autoritou. Dokazuje, jak důležitá je věda o seberealizaci pro současný svět i náš osobní život. (Založil/a: Hannie)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Richie
20% 20% 20% 20% 20%
  25. 12. 2012, 22:09
Názvem tato kniha naznačuje, že se snad jedná o nějaké vědecké pojednání, ale ve skutečnosti to nemá s vědou nic společného.
Pan Svámí Prabhupáda je podle mě pouze vychytralý demagog, který na nesmyslných či ze souvislostí vytržených příkladech obhajuje a propaguje "svou pravdu". On víceméně říká, že buď bez výhrad věříme tomu, co nám předkládá nebo jsme tupci a hlupáci.
Knihu jsem kdysi dostal darem, přečetl ji a s nechutí odložil. Takové "vědecké" dokazování o jedinečnosti myšlenek pana Prabhupády nepotřebuji. Hodnocení Hrůza! nedávám jen proto, že i špatná zkušenost je stále zkušenost.
Welinie
20% 20% 20% 20% 20%
  1. 1. 2017, 15:15
Byla jsem mladá a blbá, to ne že bych teď byla stará, ale nechala jsem se ukecat do poznání Hare Krisna světa a lidí, co v to veri. Zpívala si písně a četla jejich knihy. Tahle kniha byla popravdě jen zachráněna z popelnice. Musím uznat, že mi to dalo celkem zabrat to přelouskat. Nebyla jsem z toho nikterak nadšená, ale alespoň jsem se dozvěděla něco víc o téhle kultuře. Každopádně mi to ale duševně nic neříká. Každej má tu svojí pravdu a víru ... Tohle je jen jedna ze sektářských knih. Něco jako Kniha Mormonova