Martyho Frky

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-905390-0-6

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-905390-0-6 213

"Po neočekávaném úspěchu mejch "frků" na internetu, jsem se rozhodl vydat sbírku prvních 200 kousků. Do publikace jsem záměrně zahrnul i rané výtvory, které jsou sice otřesně nakreslený (ano, ještě hůř než ty současný), ale již v sobě nesou jádro černohumorného zla, jenž je charakteristické pro nynější kresby. Na rozdíl od komunistického internetu kniha neprošla žádnou cenzurou, a tak je tu veškerý materiál v ryzí podobě, tedy krev, péra, děti, exkrementy, mrzáci, vývody bokem - prostě veškerej hnus tohohle světa... bavte se bez hranic."
Nakladatel: Japa Group (Založil/a: suggabiatch)

Marty Pohl Marty Pohl

alča87
  27. 2. 2013, 9:14
Něco vtipné, něco trapné a něco staré. "Frky" Matina Pohla jsem dosud neznala a mohlo to tak klidně zůstat i nadále. :)
anishta
  27. 12. 2014, 16:29
Tak me to bavilo tak pul na pul. Některé jsou vtipné, jine nechutné a trapné, ale já od toho moc nečekala. Muj chlap to dostal jako dárek, tak jsem to prolistovala a u některých jsem se i pobavila.
Srna
  27. 9. 2014, 19:37
Byl jsem z hrozen!
Komentář musí mít obsahovat minimálně 100 znaků. Tento komentář obsahuje pouze 18 znaků, prosím upravte jej.
flagrin
  16. 9. 2013, 18:33
Trošku zbytečná záležitost, buď dělej jen knihy a něco na Facebook, nebo se vykašli na knihy a dávej všechno na Facebook....