Recepty z farmářského trhu I.díl

Recepty z farmářského trhu I.díl

Podtitul: Jak snadno a skvěle vařit z českých sezónních surovin

Recepty z farmářského trhu pro období podzim zima vychází začátkem září a obsahují celkem 90 receptů z více než dvaceti různých plodin.
Co dobrého uvařit z krásné dýně, kulaté řepy...Co s jablky starých českých odrůd? Hanka Michopulu, někdejší šéfredaktorka časopisu Apetit, dnes volná novinářka a autorka úspěšné kuchařky Zpátky domů, obnovila v roce 2009 tradici farmářských trhů. Založila nejprve několik trhových míst na okraji Prahy. Poté pomáhala ostatním českým městům ve stejné aktivitě radami a podporou.
V knize najdete nové nápady na klasické české zimní suroviny jako brambory, zelí, kapustu, pórek, cibuli atd. ale i na méně zavedené zástupce české zimy jako jedlé kaštany, kdoule, luštěniny atd. (Založil/a: Brembula)

Ariko
  8. 7. 2014, 12:51
Jsem nadšená a překvapivě i celé rodině nevadí pokrmy ze zeleniny v tomto kuchařském podání. Doporučuji i pro maminky s dětmi na mateřské dovolené.
psychoklara
  1. 7. 2014, 9:34
Skvělé sezónní recepty - nemusíte zrovna chodit na farmářský trh, abyste mohli podle této knihy vařit. Recepty Hanky Michopulu jsou někdy tradiční, někde neobvyklé, ale vždy skvělé a pro milovníky ovoce a zeleniny jsou výbornou inspirací.