Pokušení

Domino - 2005
ISBN: 80-7303-228-7

Domino (2005) 80-7303-228-7 348

Anglie, rok 1761.

Porcie St. Claire má problémy. Její nevlastní bratr Oliver prohrál v kartách rodové panství, a tak se oba sourozenci vypraví do Londýna, aby požádali o pomoc vzdáleného příbuzného. Ten však není k zastižení, navíc Oliver opět podlehne hráčské vášni a prohraje další peníze. Vymahatelé dluhů mu vyhrožují zabitím. Porcie se odhodlá zachránit bratra tím, že získá požadovanou sumu prodejem toho nejcennějšího, co má... (Založil/a: manekyna.myska)

Bloodym
  16. 12. 2013, 17:05
Bryght nebo celým jménem Arcenbryght (chudák) byl docela sympatickou postavou. Že ho kvůli tomu, že byl hazardním hráčem, Porcie odmítala se po jejích zkušenostech ani nedivím. Příběh mě bavil a postavy také.
VejaVenaVera
  3. 1. 2011, 19:31
Vždy, když dočtu tyto knihy, je mi jako bych právě přišla z pohřbu :( přece jenom tyto knihy většinou bývají obsáhlé a mají kolem 300 stránek a když si ještě k tomu člověk oblíbí hrdiny a prostředí a nejednou dojde na poslední stranu, úplně se bojí otočit list,protože ví, že už se s postavami víckrát nesetká...