365 receptů na celý rok

365 receptů na celý rok

Podtitul: rozmanitý výběr pokrmů na každý den

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-249-1233-2

Ikar (2010) 978-80-249-1233-2 480

Recepty na každý den

Nabídka od salátů přes polévky, pikantní nákypy, dokonale připravené ryby a dary moře nebo masové pokrmy až po zeleninu, těstoviny, brambory, rýži, obilí, pečivo a jemné dezerty.

Recepty pro každou chuť

Kromě nápaditých pokrmů a lahůdek pro labužníky najdete i oblíbená jídla z babiččiny kuchyně, pravou domácí stravu, recepty z evropské gastronomie a něco pro vegetariány i z nízkotučné stravy.

Recepty pro každé roční období

Podle aktuálního ročního období kniha nabízí na jaře a v létě sezonní lehké pokrmy s čerstvou zeleninou, aromatickými bylinkami a křupavými saláty. Na podzim a v zimě to může být něco vydatnějšího a náročnějšího. Vedle dýně a hub si můžete vybrat zvěřinu nebo různé speciality svátečních vánočních pokrmů. (Založil/a: Anyzz)

Anyzz
  27. 12. 2012, 13:08
Kniha se mi příliš nelíbí, autorka se nezabývá pouze jedním druhem kuchyně, ale je zde obsažena směska všech kuchyní, což nemám moc ráda. Také mi přijde nepřehledná, jelikož stránky nejsou číslovány, ale jsou na nich napsány pouze dny v roce. Také jsem si všimla pár chyb v označení obrázku. Ale abych jen nekritizovala, tak se mi na knížce líbí krásné barevné obrázky ke každému receptu a různé varianty jak recept ještě více vylepšit.