Ten exulant

Ten exulant Originální název: The Exile

Talpress - 2011
ISBN: 978-80-7197-418-5

Talpress (2011) 978-80-7197-418-5

Složitá zápletka a mrazivá akce, Ten exulant nás zavádí do srdce strašlivého spiknutí, jehož kořeny sahájí do jedné z nejméně stabilních oblastí světa - kde politika se stává brutálně osobní... Prezidenta Spojených států amerických právě zasáhly denní hrůzy života v Západním Dárfúru, súdánských vražedných polích, z takové blízkosti, až mu to zlomilo srdce. Náhlá a surová vražda je jasnou provokací, avšak jakákoliv reakce by vážně destabilizovala už tak rozkolísanou oblast a ohrozila celý svět. Situace je příliš výbušná na diplomatické nebo vojenské řešení, jenomže prezident a veřejnost žízní po pomstě a Amerika je prostě v koncích. S výjimkou jediného člověka: Ryana Kealeyho (Založil/a: DISP)

Andrew Britton Andrew Britton
*06.01.1981 - †18.03.2008