Psí záležitosti aneb v hlavní roli pes

Psí záležitosti aneb v hlavní roli pes Originální název: Psí záležitosti aneb v hlavní roli pes
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Plot - 2012
ISBN: 978-80-7250-635-4

Plot (2012) 978-80-7250-635-4 288

Co nás čeká a může se stát při koupi štěněte, při jeho zdravotních problémech i exteriérových vadách? Při cestování či soužití se sousedy? Na co se připravit na výstavě, při uchovnění psa, krytí, odchovu štěňat? I na to zde najdete odpovědi. Kniha tak přináší neocenitelné praktické rady, které takto souhrnně nebyly nikdy publikovány. Zpracováno je v ní i téma chovatelských klubů, členství v nich, povinnosti a práva majitelů, chovatelů, členů i nečlenů. Příběhy ze života nám mohou podat pomocnou ruku, jak se vyhnout možným chybám, nepříjemnostem, které prožili jiní. A naprosto ojedinělou přílohou jsou pak vzory smluv a dalších právních dokumentů! Nečekejte strohou a nesrozumitelnou řeč paragrafů – vše je psáno srozumitelně, s nadhledem, zkušeností a porozuměním, doplněno o laskavé ilustrace plné humoru. (Založil/a: alča87)