Star Wars Omnibus: Před dávnými časy… 1

Star Wars Omnibus: Před dávnými časy… 1 Originální název: Star Wars A Long Time Ago 1
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-211-4

BB art (2012) 978-80-7461-211-4 480

Před dávnými časy, v jedné předaleké galaxii…

Tato slova katapultovala svět do víru epického dobrodružství, které dodnes pokračuje v televizi, románech, videohrách a komiksech.
Od července 1977 do září 1986 vydával Marvel Comics Group každý měsíc komiksy odehrávající se ve světě nesmírně populárního filmového fenoménu Star Wars. Když se na tehdejší příběhy podíváme s tím, co víme dnes, udeří nás některé „chyby“ do očí – jako třeba že jsou Darth Vader a otec Luka Skywalkera dva odlišní lidé. Tehdy ale byla ještě Star Wars galaxie pro tvůrce velkou neznámou. V průběhu let se mnohokrát diskutovalo, jak, kam a jestli vůbec tyto komiksové příběhy zařadit do oficiální Star Wars kontinuity, nikdo však nemůže popřít, že mají své kouzlo a sílu.

Představujeme vám prvních dvacet sedm sebraných sešitů marvelovské série Star Wars, která začala vycházet v roce 1977, tedy ve stejném roce, kdy diváci mohli poprvé vidět slavný film George Lucase. A hned na úvod vás čeká komiksová adaptace Nové naděje. (Založil/a: Antonín)

snedy
  18. 6. 2013, 14:27
Když pominu, že jde svět SW mimo mě, jakmile nejde o temné pojetí PC her (filmy vyloženě nesnáším), tak musím jen vzpomenout mně nevyhovující kresbu a slaboučký scénář.