Krevní pouto

Krevní pouto Originální název: Blood Bound

Fantom Print - 2010
ISBN: 978-80-7398-073-3

Fantom Print (2010) 978-80-7398-073-3 286

Druhá kniha s Mercedes Thompsonovou v hlavní roli…
V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic. A průměrný zákona dbalý občan se naopak nemusí bát příšer ve tmě. Někdy lituji, že nejsem průměrný občan… Mercy Thompsonová má přátele na hlubokých místech – a v temnotě. A teď jednomu z nich dluží laskavost a souhlasí, že pomůže příteli Stefanovi předat vzkaz jednomu z upírů. Ale tento upír není obyčejný – a stejně tak démon, který v něm přebývá… (Založil/a: zayic)

LeaLea
  8. 3. 2012, 8:14
Briggsová se zlepšuje díl od dílu, a to v Měsíční písni nasadila hodně vysokou laťku. Navíc ji vlkodlaci chytli natolik, že píše další sérii věnovanou těmto komplikovaným tvorům. Máme se pořád na co těšit.
PeťkaW.
  15. 11. 2013, 18:30
Druhý díl byl o poznání lepší, než jeho předchůdce. Děj byl lépe vystavěný, autorka vybrousila svůj čtivý styl vyprávění a příběh skvěle odsýpal. Trochu mi vadilo zdlouhavé a několikanásobné opakování faktů, které čtenář zná už z prvního dílu. Zbytečně rušily, ale chápu, že Briggs chtěla, aby byl příběh srozumitelný i pro ty, co třeba jedničku nečetly. Kostra příběhu byla prvnímu dílu dost podobná, což mi obvykle vadí, ale tady jsem to nějak dobře skousla. Líbí se mi, jak autorka dokáže přesně "dávkovat" napětí, čímž probouzí čtenářovu zvědavost a nutí ho číst pořád dál a dál. Jsem zvědavá, co za zápletky vymyslí do dalších dílů.
Lucianna
  15. 2. 2015, 13:29
Vlkodlaky jsem v lásce moc neměla, ale riskla jsem to a přečetla si první díl. Chytlo mě to až neuvěřitelně moc. Po přečtení prvního dílu jsme veškole měli napsat výtah o linovolném zvířeti. Psala jsem o vlcích a kniha od Patricie B. byla natolik plná informací, že jsem ani koc nepotřebovala Google :-D příběhy Mercedes mě pohlitily na tolik, že nikdy nebudu chtít přestat. Určitě bych to doporučila milovníkum fantasy a vlkodlaku, upíru a jiných stvoření. :-)
lenka40
  21. 8. 2016, 9:07
Tak další díl s Mercedes je za mnou a opět mě nezklamal. Opět příjemné oddychové čtení . Takže šup na další díl . =)