Avatar: Cesta do světa Jamese Camerona

Avatar: Cesta do světa Jamese Camerona Originální název: The Art of Avatar: James Cameron´s Epic Adventure

Computer Press - 2010
ISBN: 978-80-251-2992-0

Computer Press (2010) 978-80-251-2992-0 108

Pro všechny, kteří propadli kouzlu filmu Avatar a chtějí mít kousek své Pandory doma. Tato kniha předkládá hlavní kreativní návrhy, od scénáře po skici, 2D obrazy a skutečné 3D modely a sochy, od počáteční fáze až po finální úpravy vizuálních efektů. Sbírka s více než 200 barevnými uměleckými díly obsahuje řadu unikátních kompozic od nejuznávanějších ilustrátorů, kteří dnes pracují ve filmové branži. (Založil/a: zayic)

Lisa Fitzpatrick Lisa Fitzpatrick
*??.??.????

moonchild
  7. 11. 2013, 16:17
Jsem velký fanoušek avataru takže tuhle knihu jsem musela mít v ruce.Je velmi dobře provedena,povedla se.
kilget
  4. 5. 2011, 17:40
Poměrné pěkná a zajímavá knížka, sice spíše pro Fanoušky Avatara, docela podrobně popisuje každou věc od lítajících hor až po ten stroj co vás dostane do avatara.Ale ty obrázky jsou strašně vybledlý, v tom filmu to je krásně barevný ale tady je to takový, takový "nějáky". Ale i přesto 4 hvězdy.