Deník zkrachovalé lásky

Deník zkrachovalé lásky

Motto - 2013
ISBN: 978-80-7246-650-4

Motto (2013) 978-80-7246-650-4 336

Každá dívka či mladá žena někdy snila o tom, že jednoho dne potká prince na bílém koni, se kterým stráví celý život. Hrdinka bestselleru Alice Cooperová si muže svých snů představovala už jako malá holčička. Teď ho, zdá se, našla. Nathan Masters je pohledný, šarmantní, úspěšný, bohatý, zkrátka ideální partner. Jenže časem se ukáže, že nic není tak růžové, jak zpočátku vypadalo. Neobvyklý dar k Vánocům spustí lavinu událostí, díky nimž se začíná ukazovat Nathanova pravá tvář. Je čím dál zřejmější, že Alici čeká zásadní krok: zůstat s Nathanem, o kterém má pochybnosti, nebo začínat nový vztah s jiným mužem? Oslava jejích třicetin se blíží a Alice se musí rozhodnout… (Založil/a: al-ma)

Knihovnice25
  15. 1. 2014, 16:51
Hezky psaná kniha, nenáročná na přemýšlení, ale přesto vás vezme za srdce takovým příjemným způsobem. Neříkám, že bych to četla někdy znova ale určitě stojí za to si to jednou přečíst