Zázračné zdraví

Zázračné zdraví

Podtitul: návod k jinému myšlení

Originální název: Mental Healing - Gesund ohne Medizin
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Eminent - 2012
ISBN: 978-80-7281-453-4

Eminent (2012) 978-80-7281-453-4 98

Kniha nabízí to, co říká ve svém podtitulu: Návod k jinému myšlení. Její autor zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy zázrak spontánního uzdravení. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako zdravý člověk.

Každá buňka dokáže být šťastná - a cesta, která vede k uzdravení, nemusí vycházet z toho, co považujeme za skutečnost. To je jeho zásadní poselství, které může změnit váš život.

"Kdo chce něco změnit, musí začít sám u sebe. Mnozí z nás, mě nevyjímaje, bohužel prodělají změnu vědomí teprve tehdy, když nefungují jejich staré koncepce. A to vždycky bolí. Nevýhoda se po čase stane vaší výhodou. Já sám jsem například považoval úraz za největší katastrofu svého života. Dnes je mým největším pokladem. V rámci mentálního léčení to se svým vlastním projektem dokážete také. Stačí jen učinit zásadní životní rozhodnutí: Chci být zdravý! Pomocí metody, kterou nazývám duševní psaní, si můžete sami vytýčit svůj vlastní scénář pro novu životní skutečnost a svým životem ho potom opravdu naplnit." Clemens Kuby (Založil/a: adelac)

Clemens Kuby Clemens Kuby
*17.11.1947