Ochránce

Originální název: Good Guy

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-316-1

BB art (2008) 978-80-7381-316-1 308

Timothy Carrier rád popíjí po práci pivo v hostinci svého přítele. Ale nervózní muž, který se jednoho večera posadí vedle něj, si Tima splete s někým úplně jiným - a podstrčí mu obálku plnou peněz, spolu s penězi tam nechá fotografii s adresou mladé ženy, která má být sprovozena ze světa. Ale má být ještě hůř. Za deset minut se vedle něj posadí tentokrát chladnokrevný vrah, který si myslí, že Tim je člověk, který si ho najal. Tim, který žil až dosud naprosto obyčejným životem, se náhle ocitá uprostřed záhady netušených rozměrů. (Založil/a: skjaninka)

ondrasek
  24. 1. 2015, 17:03
Knihy Deana Koontze vynikají krom rychlého, čtivého a spádného děje také extra psycho magory z pozic záporných hrdinů, a ani tato kniha není v tomto ohledu výjimkou.
Četla se mi dobře, ale asi už jsem předetektivkován a přethrilerován, takže dávám slabší čtyři hvězdy a na delší dobu si chci odpočinout od Koontzů, Deaverů, Nesbů a spol. a zkusím nějakou beletrii, mám tu Šóguna, už se na něj těším...
jirka77
  13. 4. 2014, 18:59
Moje první kniha od Konntze a řadím ji mezi jednu z nejlepších tohoto autora. Napínavá od začátku až do konce,kniha která vás prostě nepustí dokud je nedočtete.
mispulka s.
  24. 2. 2014, 14:40
Opět skvelá kniha od Koontze!!!Nikdy nevite co se muze stat když jen tak sedite v baru u piva :-)Doporucuji !!
TeoCZE
  14. 6. 2012, 12:33
Velmi zajímavá a čtivá kniha, kterou nepřestanete číst, dokud neotočíte poslední stránku. Rozhodně za to stojí, čte se snadno, zápletky jsou rozhodně zajímavé, jen je škoda, že autor konec neuvěřitelně zkrátil, rozhodně by se to dalo trochu víc rozepsat. Jinak za mě určitě pět hvězdiček.
Sychar
  13. 1. 2015, 21:09
Jedna z nejlepších knih Deana Koontze. Thriller, který se přečte na jeden zátah Brilantní gradaxce dějě.