Ravennina perla

Poprvé vydáno celosvětově: 1990

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-243-5

CooBoo (2013) 978-80-7447-243-5 216

Vojska proti čarodějnici z Mrtvého jezera byla shromážděna, ale kde je Aeriel? Co se s ní stalo? Podaří se rozluštit tajemství zbývající věštby včas, aby byla planeta zachráněna?
Mezitím Aeriel zoufale bloudí podzemním labyrintem, bez jediné vzpomínky, ztracená a vyčerpaná. Jediným světlem v temnotách jí je bledá perla na hrudi. Dokáže najít pomoc dřív, než ji vyčmuchají čarodějnické lasičky?
A jak se nakonec rozhodne Irrylath? Bude jeho srdce patřit Aeriel, nebo ji zradí? Pronásledován nočními můrami od vodní víly se utápí v pochybách o vlastní statečnosti.
Má Aerielin svět vůbec naději na přežití? (Založil/a: Marlynka)

Meredith Ann Pierce Meredith Ann Pierce
*05.07.1958

RenataHopsinka
  12. 11. 2014, 21:20
Mě osobně se třetí a první díl trilogie nejvíc líbil. A závěr. No je pravda, že jsem měla na mále, aby mi neukápla slza. Konec byl překrásny, ale pro mě trošku sklamáním. Nemám ráda smutné konce.
Laděnka Šušu
  21. 2. 2014, 22:28
Úžasný závěr trilogie, přijde mi že první a třetí díl je si od sebe neuvěřitelně vzdálen, jde cítit to období, čas a ty příběhy, které píšou tyto tři knihy.
Nádherný závěr, trochu čerstvě po přečtení knihy člověk může vnímat smutek, jako sám Irrylath.
Ale z jiného důvodu, nedopadlo to tak, jak by si člověk přál, není to žádný, americký happyend, je to něco mnohem lepšího, netřeba slov - třeba přečíst ! :-)
KatrinaK
  28. 1. 2015, 21:55
Z celé trilogie rozhodně nejlepší díl, ale docela mě zklamal ten závěr, čekala jsem úplně jiný konec. Přesto knížku doporučuji. :)
pischkotek
  8. 10. 2013, 22:09
Kniha je to pekna..az na ten konec, ten se mi teda fakt hrube nelibil :-(
Cekala jsem lepsi zaver cele trilogie..