Tátův andílek

Originální název: Daddy's Little Angel

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-123-0

CooBoo (2012) 978-80-7447-123-0 256

„Máma vždycky říkala, že můj otec je ďábel. Nikdy jsem netušila, že to myslí doslova.“
Angelin otec (známý také jako Ďábel) chce být součástí jejího života. Na oplátku nabízí, že jí může dát cokoli, po čem její srdce zatouží – včetně popularity nebo rande s Colem Danielsem, klukem, do kterého je už dlouho zamilovaná. Ale Angel má svoje podmínky – táta musí přestat s ďábelským byznysem a zbavit se svých speciálních schopností. Odsoudí se tak Angel k věčnému obědvání u stolu loserů? Nebo se svým drahým tatínkem uzavře nějakou dohodu? (Založil/a: Marlynka)

Lucianna
  3. 2. 2015, 0:48
Určitě bych to zařadila mezi své 'oddechovky' :-) kniha je lehká, vtipná a čtivá. Kniha mi zabrala asi jen nejak hodinu a 40-50 min. Ani se nezdáli, že to tak rychle uplinulo a než jsem se nadala, toužila jsem po druhém dílu. Jsem zvědavá kam se příběh hrdinky stočí. :-)
Chameleon007
  24. 3. 2013, 16:11
Počertěná je suprová knížka.:) Mám druhý díl. Jestě jsem ho nečetla ale myslím ze jestli bude dobry jako tenhle díl tak super.