Tvář strachu

Originální název: Face of Fear

Alpress - 2003
ISBN: 80-7218-872-0

Alpress (2003) 80-7218-872-0 271

Graham Harrison je jasnovidec. V průběhu interview v televizním studiu se před jeho očima odehraje hrůzostrašná vražedná scéna. Harrison ví, kdo je pachatelem brutálních vražd devíti žen. Vrah se zase dovídá, že existuje svědek, který ho může odhalit. Podaří se mu izolovat Harrisona a jeho přítelkyni v mrakodrapu a pokouší se je umlčet. Začíná noc plná hrůzy a děsu, kdy se jasnovidec snaží zachránit život svůj a své přítelkyně a zneškodnit sadistického vraha. Tváž strachu je horor, při kterém vstkutku mrazí v zádech. (Založil/a: skjaninka)

VerenaLord
  19. 6. 2013, 22:44
Bohužel pro mou smůlu mám tendenci Koontze a jeho díla srovnávat s Kingem. Tudíž je jasné, že výsledek (pro mě) je zcela v jiné kategorii. Pro mou smůlu mi i celý děj připadal poměrně dost předvídatelný a jednoduchý, ale kniha se četla dobře.
Bbrody
  21. 1. 2011, 20:29
Super příběh plný napětí, strachu. Je fakt že místy vyvolává mrazení v zádech. Od půlky jsem tušila, kdo je ten druhý, ale i tak to byla výborná četba. Je to moje první kniha od Koontze a jeho psaní je doopravdy výborné.