Tajné dějiny Jezuitů

Tajné dějiny Jezuitů

Nezjištěno / Jiné - 2001
ISBN: 80-86500-45-4

Nezjištěno / Jiné (2001) 80-86500-45-4

Autorova kniha přináší zasvěcený pohled do minulosti a současnosti jezuitů a nevynechává i příchod prvních jezuitů na naše území. Velmi podrobně líčí promyšlené jednání jezuitů k získání nadvlády nad druhými a rozkrývá příčiny, které k tomuto jednání vedou. I když se názory na tuto knihu různí, jistě přináší i mnoho pravdivého a dovolí nám nahlédnout pod roušku skutečných záměrů jezuitů a potažmo tak i církví. Kniha je klasickou ukázkou boje mezi dobrem a zlem a lze ji jen vřele doporučit v rámci všeobecného rozlišování. O závažnosti obsahu této knihy hovoří i fakt, že autor knihy Edmond Paris byl za ni samotnými jezuity zavražděn. (Založil/a: vika)

Jiří Novotný Jiří Novotný
*28.02.1921 - †15.2.2002

František Polák František Polák

Edmond Paris Edmond Paris
*25.01.1894 - †1970

vladislaus
  24. 1. 2014, 15:51
Autoři rozvíjející spikleneckou teorii, za vším viz jezuitu, trpí asi stihomamem. Přesto hlavně první část, kde se popisují dějiny tohoto řádu jsou velmi zajímavé, protože jsou i málo známé. Neznámé mi byly i fakta o vraždění Srbů Chorvaty za 2. sv. války ( údajně s posvěcením Vatikánu ).