Volejte veterináře

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3732-9

Knižní klub (2012) 978-80-242-3732-9 280

V úvodu autor, mladý veterinář, nastupuje na noční provoz nonstop veterinární kliniky v anglickém Brightonu. Každý podvečer v šest hodin střídá svou denní kolegyni a do osmi do rána přijímá akutní případy, jak v ordinaci, tak i na zavolanou s dojezdem ke klientovi domů. V knize je věnováno dost prostoru jednotlivým veterinárním případům, které jsou prakticky vždy popisovány s nadhledem a humorem. Mezi pacienty se objevují nejčastěji kočky, psi, králíci, papoušci a hlodavci, ale v průběhu doby dojde i na lišku, koně či krávu. (Založil/a: Moreanne)

moonchild
  14. 10. 2013, 14:55
Když mladý veterinář nastupuje na noční provoz nonstop veterinární kliniky v anglickém Brightonu,netuší,co všechno ho v příštích měsících čeká.
Utrinos
  20. 7. 2013, 14:12
Tak trochu se nemohu ubránit srovnání s mým milovaným Herriotem, ke kterému se panu Abrahamovi nedaří přiblížit. Ale tento srovnávací přístup možná není ten nejlepší. Kniha mi příjemně rychle uběhla a na takové nenáročné čtení třeba na prázdniny je myslím ideální.