Záměna

Záměna

Podtitul: Tetralogie bratří Maclachlanů

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Drobná překladatelka Vivien se celý život řídila chladnou logikou a práci prokládala péčí o svou jedinou žijící příbuznou. Když se však dostane do neřešitelné situace a musí zaplatit babičce operaci v soukromém sanatoriu, sáhne po zoufalém řešení – kývne na nabídku svého současného šéfa. Za jednu noc vášně italský boháč Matteo zaplatí Vivien, kolik si řekne. Výčitkami zkoušená dívka polkne stud, téměř nulové zkušenosti v oblasti lásky a s myšlenkou, že všechno pro svou babičku vydrží, vkročí do hotelového pokoje. Netuší, že jedna noc ji celou změní. Že milenec skrytý tmou bude na její tělo hrát jako na vzácný nástroj. Ráno odchází z hotelu se zasněným úsměvem – zaplatí za babiččin pobyt a navíc prožila nádherné milování. Vášní omámenýma očima sleduje Mattea a ignoruje žhavý pohled jeho obchodního partnera Ryana. Vysoký svalnatý skot skřípe zuby žárlivostí. Jak má říct té křehké blonďaté víle, že pomocí intrik a lží vyměnil schůzky a obelhal Mattea. Ale hlavně, že to byl on, kdo se celou noc žhavě miloval s Vivien? A jak zařídí, aby ještě jednou svíral v náručí svůdné tělo plaché Vivien? (Založil/a: Camillque)

Nika Peas Nika Peas

Lucianna
  24. 5. 2014, 12:55
Dobrá kniha, akorát to bylo slabý.. On potká ženu, a zamiluje se do ní a udělá blbost a ona mu hned odpustí? mě tam něco chybělo.. 3 hvězdičky s přivřeným okem.
Evelýny
  20. 4. 2014, 0:58
Velmi slabý příběh o tom, jak ON touží po ní a ona po něm.Některá pojmenování intimních partií - to je fakt fičák.Jsem ráda, že jsem toto veledílo měla jenom půjčené a je mi líto všech, kteří do něj investovali. Jedna hvězdička za snahu.
jariny
  19. 1. 2013, 13:37
OK, rozhodně nepatřím do cílové skupiny tzv. Harlequin (červené knihovny, porno pro maminky nebo jak se těmto slaďákům říká) a taky tahle kniha je mou první zkušeností tohoto žánru, ale přečíst jsem ji musel (chtěl :) , protože Nika (Veronika) je moje kamarádka a napsala svou první knihu! Podle mě je Záměna přesně to, co jsem si pod "Harlekinem" představoval. Dokonce jsem byl překvapený, že děj není úplně přímočarý a jednoduchý. Stylově to nemá chybu a popisy erotických scén...hmmm I like it :).