Queen

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Volvox Globator - 2012
ISBN: 978-80-7207-875-2

Volvox Globator (2012) 978-80-7207-875-2 312

Další kniha o Queenech? Ano! A tentokrát opravdu zasvěcená. Její autor Peter Hince byl totiž v letech 1973 až 1986 bedňákem a později šéfem bedňáku této kapely. Byl tedy u všeho důležitého, co se Queenům přihodilo. Dočteme se tedy nejen o tom, jak vznikaly jejich písně a pódiová show, ale také kdo kde s kým.

Z angličtiny přeložil Milan Stejskal.
(oficiální text vydavatelství) (Založil/a: Hawkeye)

leprechaunek
  26. 1. 2014, 21:52
Zápisky starého prasáka aneb kdo, kdy, s kým a občas i jak... náhodou na turné skupiny Queen. :)
Na druhou stranu... tak opravdový pohled do toho, jak probíhaly koncertní šňůry a jak je lidi zvládali, se v knížkách o Queen asi ještě neobjevil... Peteru Hinceovi se podařilo dílo, které celý ten nadpřirozený fantastický mýtus Queen neskutečně polidšťuje a přibližuje. Navíc s humorem a úžasným nadhledem...
Určitě ne čtení pro každého, ale za mě - navzdory některým detailům, které jsem fakt nemusela mít :)) - palec nahoru. :)
(a těch pět hvězdiček za to, že takhle už jsem se nad knížkou dlouho nenasmála...:)))