Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků

Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků Originální název: Attack of the Deranged Mutant Killer Monster Snow Goons
Poprvé vydáno celosvětově: 1992

Crew - 2012
ISBN: 978-80-7449-119-1

Crew (2012) 978-80-7449-119-1 128

Sedmé souborné vydání příhod malého chlapce s bohatou fantazií a jeho ne vždy tak docela plyšového tygra. (Založil/a: matrosh)

bublynka22
  28. 4. 2013, 20:13
„Hobbesi sníh! Snížek!“ Prásk! Che, snad jste si nemysleli, že by tahle dvojka mohla prožívat zimní radovánky za veselého cinkotu rolniček a poklidné Vánoce plné lahodné vůně cukroví? Tak to ani ve snu! Čeká vás nejrafinovanější sněhová bitva všech dob. Budete se třást strachy, plni napjetí otáčet jednu stránku za druhou a choulit se s baterkou pod peřinou – jen abyste nakonec mohli padnout smíchy. Pokračování na: http://www.lacultura.cz/2012/12/calvin-hobbes-a-vysinuti-snehulaci-sk/
Král Jelimán
  30. 5. 2013, 13:42
Jedna z nejvtipnějších knížek, které jsem kdy četl. Navíc krásný výlet do klukovských let, kdy se člověk může stát kosmonautem, detektivem, umělcem, superhrdinou...stačí jen chtít. Klobouk dolů Mr.Watterson.