Mnohomluvná smrt

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-4880-3

Moba (2013) 978-80-243-4880-3 280

Třetí příběh bývalého kapitána brněnské kriminálky, nyní soukromého detektiva Stanislava Berky, začíná opět na Berkově milované Brněnské přehradě. Berka je zde na výletě lodí s přítelkyní Lucií. Výlet však končí neočekávaně – telefonátem podnikatele Klementa Chládka, známého z předchozího Berkova případu. Chládek se totiž rozhodl rozšířit své impérium novým směrem. Dostal však znepokojivé informace, že člověk, který mu v tom má pomoci, může mít problémy se zákonem. Přemluví proto Berku, aby vše prověřil, a detektiv nepříliš ochotně souhlasí. To, co ze začátku vypadalo pouze jako pátrací rutina, se však postupně mění v nepříjemnou sondu do života jistých podnikatelských a uměleckých kruhů. Navíc se Berka dostane do situace, kdy musí bojovat o svůj život… (Založil/a: Snicketka)

matvlad
  11. 4. 2015, 18:47
Kniha se mně velice líbila, je poutavě napsaná ve stylu severských krimi a knihy pana Češky si pravidelně kupuji. Mohu ji doporučit všem čtenářům krimi. matvlad.