U konce s dechem

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Deus - 2009
ISBN: 978-80-87087-70-1

Deus (2009) 978-80-87087-70-1 211

V knize se opět setkáváme se Sherry Mooreovou, mladou ženou, která v důsledku úrazu v dětství přišla o zrak, zároveň se však u ní rozvinuly neobvyklé paranormální schopnosti. Sherry se stala mediálně známou osobou, která má za sebou již několik úspěšně vyřešených případů. Tentokrát je jejím protivníkem brutální sériový vrah žen. Její přítomnost na místech činu nezůstane veřejnosti dlouho utajena a její práci pozorně sleduje i vrah, který s ní má své vlastní plány. (Založil/a: skjaninka)

George Shuman George Shuman

ondrasek
  15. 6. 2016, 20:59
Volné pokračování skvělého thrilleru 18 vteřin je jeho pouhým odvarem a nejednou mě napadlo, že u konce s dechem a nápady je hlavně autor.
Kniha jakoby byla ořezána o to, co jí zdobilo v 18 vteřinách. Jasně, tam byla Sherryina schopnost něco nového a úžasného, tady jí ale chybí i třeba parťák, se kterým by táhla děj a dejme tomu láska (pokud se tak tomu v 18ti vteřinách dalo říkat) a děj zde mi přišel neuspořádaný a zmatený.
Krom finále, posledních řekněme 50 60 stran bylo úžasných a hltal jsem je jedním dechem (než mi došel).